Futra wracają do łask

Trendy nieustannie się zmieniają i co chwilę na pokazach mody zauważyć możemy inne największe hity sezonów.

Zauważalna jest jednak tendencja powracania do dawnej mody i tchnienia w nią nowego życia. Swój wielki, głośny powrót miała już skóra, jeans, sztruks, a teraz czas nadszedł na futra.

Otul się miękkością futra

Każda z nas pamięta jak w szafach mamy, babci lub cioci wisiały ogromne futra. W wielu rodzinach należą, aż do teraz, do skarbów rodzinnych przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Nic dziwnego, bo te wielkie, mięciutkie nakrycia zadziwiają i przyciągają wzrok z niebywałą skutecznością. Chcesz poczuć się jak dama niczym ze starego filmu? Śmiało możesz wyjść na ulicę i zachwycać niebagatelnymi połączeniami, bo właśnie ostatnio futra zaczęły wracać do łask. Tchnij w nie nowe życie, pokaż je w nowych osłonach i przyciągaj wzrok przechodniów. Dziś, jako piękna i dorosła kobieta, zakładając na siebie futrzaste nakrycie poczujesz się piękna i rozpieszczona, jak niegdyś Twoja mama i babcia.

Futro z lisa, miękkość i klasa

Futro z lisa, podobnie jak z norek i szynszyli, to najlepszy kaloryfer. Będzie Twoim najlepszym przyjacielem podczas chłodniejszych zim, które są z roku na rok coraz częstsze. Jest w stanie wytrzymać i ogrzewać Cię w trakcie mrozów sięgających nawet -35 stopni Celsjusza. Taka ochrona przed trudnymi warunkami zewnętrznymi to największy sprzymierzeniec, zwłaszcza jeżeli dodatkowo możesz w nim nie tylko dobrze się czuć, ale również wyglądać zjawiskowo. Futro z lisa cechuje także gęstsza skóra, dzięki czemu tworzy warstwę jeszcze bardziej ochronną przed zimnymi podmuchami powietrza. Wyjątkowo miły w dotyku puch otuli Cię swoją miękkością i delikatnością, tak byś poczuła się komfortowo nawet podczas najchłodniejszych wieczorów. Szeroki wybór krojów oraz kolorów pozwoli Ci na wybranie tego jedynego, w którym będziesz zachwycać podczas zimowych spacerów z psem lub grudniowych randek. Dobrze skrojone futro to wyznacznik sukcesu, w którym Ty możesz spędzać każdą wolną chwilę.

Jak ubrać futro z lisa?

Futra wracają na salony, ale żeby na nowo mogły zawładnąć naszymi sercami trzeba tchnąć w nie nowe życie. Czasem wystarczy dobrać do nich nieoczywiste elementy ubioru, aby stworzyć piękną, współgrającą ze sobą całość. Futra nie są już tylko przeznaczone do eleganckich wyjść do teatru czy restauracji. Kiedyś służyły jedynie jako nakrycia wierzchnie na specjalne okazje i zakładano je jedynie w wielkie święta. Idealnie współgrają również w połączeniach sportowych i na co dzień. Jeansy, trampki czy adidasy na pierwszy rzut oka nie wydają się być idealnym połączeniem dla futra, ale gdy tylko je ze sobą zestawisz, możesz się zakochać bez pamięci. Nie przepadasz za futrami? Może futrzane poncza i kamizelki przypadną Ci do gustu i dopełnią każdy outfit. Podczas chłodniejszych, letnich wieczorów dobrać je możesz do sandałków na obcasie lub szpilek. Różne długości i kolory pozwolą Ci na zróżnicowanie Twoich stylizacji i idealne dobranie do każdej sylwetki.