Ola Żuraw – ślub transmitowany w sieci

Ślub zwykle planuje się długimi miesiącami. Niektórzy robią to nawet latami. Konieczność rezerwowania usługodawców (kamerzysta, fotograf, sala weselna), wymusza na narzeczonych przystąpienie do przygotowań znacznie wcześniej. Mimo konkretnych planów nierzadko zdarza się, że gdy już przychodzi ten moment, wszystko dzieje się inaczej. Tak było na ślubie Oli Żuraw. 

Kim jest Ola Żuraw?

Ola Żuraw zdobyła popularność dzięki udziałowi w czwartej edycji „Top Model”. Aktualnie jest właścicielką kilku firm. Chętnie i aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jest osobą dobrze znaną i lubianą. Jeszcze niedawno poinformowała swoich fanów o zaręczynach z młodszym od siebie Kacprem Świątkiem. Dziś jako szczęśliwa mężatka, już z uśmiechem na twarzy, opowiada o tym ważnym dniu, który przynajmniej na wstępie, wcale nie zapowiadał się dobrze. Jak wyglądał ślub Oli Żuraw i Kacpra Świątka? 

Ola Żuraw o swoim ślubie 

Rezygnacja księdza w dniu uroczystości, problem z dotarciem makijażysty i spóźnienie na własny ślub – to tylko niektóre zdarzenia, jakie miały miejsce w dniu ślubu Oli Żuraw i Kacpra Świątka. Pomimo ambicji stanięcia na ślubnym kobiercu i długotrwałej organizacji tego wydarzenia, wiele spraw potoczyło się zupełnie inaczej, w sposób mocno nieprzewidywalny. Napędziło to młodej parze mnóstwo stresu. Na szczęście wszystko dobrze się zakończyło. Ich ślub był transmitowany na żywo w mediach społecznościowych. Przyjęcie weselne przebiegło już w zupełnie innej, miłej i radosnej atmosferze. Była sesja zdjęciowa, fotobus, bar z drinkami, dla dzieci animator, dmuchaniec, sala zabaw i przede wszystkim zabawa do białego rana. I choć zapowiadało się, że będzie inaczej, Ola Żuraw ślub miała bardzo udany i niesamowicie wzruszający. 

Jak widać, przygotowania przygotowaniami, a ślub oraz wesele mogą mieć swój całkiem inny bieg. Na szczęście w tym przypadku wszystko dobrze się zakończyło. Taki ślub to mimo wszystko marzenie wielu par. Może więc być inspiracją do planowania własnej uroczystości.