Czas zabawy

Często mówi się, że ślub nie jest dla młodej pary, ale dla gości, dlatego planuje się go z takim wyprzedzeniem, dbając o każdy szczegół, harmonogram, menu, wystrój sali itp. Całokształt przygotowań może stać się niepotrzebnym ciężarem dla narzeczonych, i zamiast czuć ekscytującą radość z tego wielkiego dnia, mogą na przekór temu odczuwać ogromne przygnębienie i smutek. Warto skorzystać z profesjonalnych usług organizatorów weselnych, którzy przede wszystkim dysponują ogromnym doświadzeniem i są w stanie doradzić młodym, a także odpowiednio ich pokierować w celu uniknięcia jakichś nieprzyjemnych sytuacji.

Podziękowania

Zarówno dla gości, świadków, a przede wszystkim rodziców pary młodej przygotowuje się wspaniale upominki, które mają na celu uhonorować obecność gości, sprawowaną przez nich funkcję, a także miłość i pomoc rodziców. Prezenty dla gości wesele często bywają spersonalizowane, posiadające imiona młodych i datę zawarcia związku małżeńskiego. Dla zaproszonych weselników przygotowuje się pierniczki pakowane ozdobnie w celofan, lub inne słodkości, jak np. rafaello czy ferrero rocher, krówki, lizaki, makaroniki – w większości imprez to przeważający upominek. Jeśli chodzi o słodkie  prezenty dla gości wesele, są to też małe miody, dżemy produkcji pary młodej czy mini słoiczki z nutellą.   Na topie od lat są również aniołki gipsowe, magnesy i wszystkie inne tego typu drobiazgi. 

Nowoczesne prezenty dla gości wesele

Zgodnie z panującą modą, podarunki dla weselnych biesiadników to obecnie m.in. malutka fiolka herbaty liściastej o wyjątkowych składnikach, jak migdały, kardamon, goździki itp. Kolejnym trendem są mini świece sojowe, popularne ze względu na fakt, że badania medyczne obrazują, iż świeczki parafinowe są toksyczne dla ludzi, a także dla zwierząt, a mówiąc w skrócie, zalepiają płuca. Pary młode, które przywiązują większą wagę do zdrowego trybu życia, swojego i ich najbliższych, decydują się także na batoniki musli. Wybór prezentów często jest po prostu kwestią indywidualną.