Garnitur to obowiązkowy element w szafie każdego mężczyzny

Od małego chłopcy napawają się wyglądem i postacią Jamesa Bonda. Kobiety za nim szaleją, a on jest symbolem seksapilu i elegancji.

Który z nas nie marzy o podboju świata w srebrnym Aston Martinie DB10 lub ściganiu się z prędkością światła w swoim BMW 750iL. Każdy z nas zasługuje na odrobinę luksusu, ale poza wymarzoną furą i my musimy prezentować się jak bóstwa. Idealnie dobrany krój pozwoli na podkreślenie figury i pomoże ukryć jej mankamenty, abyś poczuł że świat należy właśnie do Ciebie.

Tailor Crafts – Garnitury Poznań

Garnitur to Twoja wizytówka, coś co Cię określa i odzwierciedla Twój charakter. Dzięki niemu przyciągniesz wzrok milionów pięknych kobiet i mężczyzn, bo każdy Ci pozazdrości wyczucia stylu i błysku, którym emanujesz. Wyobraź to sobie, wysiadasz z pięknego, charakternego Forda Mustanga i show dopiero się zaczyna. Twój gładki, dobrze skrojony, czarny garnitur prezentuje się idealnie na tle głębokiej, lakierowanej czerwieni. Miliony spojrzeń kieruje się w Twoją stronę, a Ty pewien siebie ruszasz na podbój świata. Szarmancki styl i wdzięk osiągniesz dzięki garniturom Poznań. Firma Tailor Crafts ubierze Cię w najwyższej jakości materiały, szyte na miarę, dzięki którym będziesz olśniewać podczas spotkań biznesowych, randek i wypadów na miasto. Nasi dziadkowie i ojcowie garnitury nosili od święta i na wyjątkowe okazje. Świat się zmienia, moda też ulega ciągłym zmianom, a Ty możesz zachwycać wyglądem każdego dnia bez wyjątku. Różnorodność kolorów, wzorów, materiałów i możliwość skrajania ich na miarę umożliwi Ci skompletowanie szafy propozycjami na każdą okazję.

Stwórz swoje własne dzieło sztuki.

Z firmą Tailor Crafts zaprojektujesz swój garnitur, koszulę, marynarkę lub nawet frak. Podczas ściągania pomiarów dopracujesz nawet najmniejszy detal, abyś czuł się komfortowo w idealnie dopasowanym do Ciebie zestawie. W garniturach Poznań poczujesz się wyjątkowo i specjalnie, bo będą one jedyne w swoim rodzaju i tylko dla Ciebie. Miej bezpośredni udział w tworzeniu projektu, dziel się wskazówkami i dokonuj wyborów. Przebieraj w rodzajach fasonów, tkanin, dodatków i kolorach. Nie musisz obawiać się o to, że będzie za krótki, za długi, zbyt szeroki w barkach lub obwisły. Szycie na miarę garniturów jest idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn o nietypowych sylwetkach, rozbudowanej muskulaturze lub tych, którzy nie mogą znaleźć nigdy niczego dla siebie. Podczas realizacji zamówienia spotkasz się z projektantami i krawcami, dzięki czemu będziesz mógł mieć kontrolę i pewność, że garnitur będzie Twoim najlepszym towarzyszem.