Zyskaj pewność siebie dzięki microblandingowi

Microblading zdobywa serca kobiet na całym świecie. Szczególnie tych, które nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez makijażu i w związku z tym codziennie przeznaczają cenne minuty na upiększanie się m.in. przy pomocy kredki do brwi czy wosku. Często perfekcyjne pomalowanie brwi nie jest łatwe, ponieważ wymaga niebywałej precyzyjności, aby kształt obu brwi był identyczny. W innym wypadku zamiast poprawić urodę, uzyskamy niepożądany efekt, którego chcielibyśmy uniknąć. Ale makijaż permanentny brwi sprawia, że wszystkie te problemy z samodzielnym malowaniem brwi nas nie dotyczą…

Makijaż permanentny, czyli microblanding sprawia, że zyskujemy perfekcyjny wygląd oraz czas, którego nie musimy już tracić, aby każdego ranka stać przed lustrem i wykonywać misterne kreski . Teraz wystarczy jedna wizyta w salonie kosmetycznym, aby cieszyć się pięknymi brwiami przez miesiące, a nawet lata. Efekt utrzymuje się bowiem średnio przez 2-3 lata.

Makijaż permanentny brwi przywracający pewność siebie

Z możliwości jakie daje microblanding korzystają nie tylko osoby, które chcą poprawić wygląd swoich brwi, ale również takie, które nie mają ich w ogóle. Częstym przypadkiem są kobiety po przebytej chemioterapii. Wówczas taki makijaż może okazać się niezwykle ważny, ponieważ wpływa na komfort psychiczny, pewność siebie i poczucie kobiecości. Są też osoby, które w wyniku jakichś niefortunnych zdarzeń miały szytą brew, skutkiem czego jest blizna i brak włosków. Powodem do podjęcia decyzji, aby zrobić sobie makijaż permanentny brwi może być również alergia na kosmetyki do makijażu i brak możliwości poprawiania kształtu brwi w warunkach domowych.

Pielęgnacja brwi z makijażem permenentnym

Zastanawiasz się jak dbać o trwały makijaż brwi? Otóż już kilka godzin po zabiegu powinno się posmarować brwi maścią, która regeneruje i przyspiesza gojenie. Co kilka godzin czynność tą należy powtarzać! Ważne jest, aby przez kilka dni po zabiegu nie stosować do mycia twarzy mydeł ani żadnych innych kosmetyków. A powstałych w efekcie nakłuć strupków nie wolno zdrapywać, ponieważ istnieje wówczas ryzyko powstania blizn.