Zwierciadło duszy

Stara prawda mówi, że “oczy są zwierciadłem duszy”. I jak to ze starymi prawdami bywa, są one jak najbardziej trafione. To właśnie w oczach odbijają się nasze emocje – radości, smutki, zmartwienia, przygnębienie, czy euforia i spokój. I to właśnie one przyciągają wzrok naszych rozmówców. Dlatego – może na emocje w nich widoczne nie mamy wielkiego wpływu, ale zadbajmy chociaż o to, żeby były pięknie podkreślone, co wyciągnie z nich naturalne piękno. Piękny, naturalny makijaż permanentny Częstochowa nie tylko je podkreśli, ale także odejmie lat. Zobacz, jakie ma zalety, chociaż i o wadach nie zapomnieliśmy.

Makijaż permanentny Częstochowa – dla zabieganych

Kobiety malowały się od wieków. Już w starożytności znano chociażby ochrę – najpopularniejszy barwnik, który stosowano do malowania ust, a także twarzy. Makijaż miał upiększać i odmładzać. Dzisiejsze kobiety są w zdecydowanie lepszej pozycji. Półki aż uginają się od kosmetyków do makijażu. Szkoda tylko, że nie ma tyle czasu w codziennych obowiązkach, aby wykonać makijaż perfekcyjnie. Poranki to zazwyczaj ogromne wyzwanie organizacyjne – poranna toaleta, śniadanie dla siebie i dzieci, odwiezienie dzieci do szkoły, czy przedszkoli. Wszystko to sprawia, że na makijaż zostaje kilka chwil. A można inaczej…. Można rano budzić się i patrzeć na pięknie wymodelowane, podkreślone i gęste brwi, patrzeć na cudownie uwydatnione oczy. Wówczas wystarczy tylko drobna korekta fluidem, nieco pudru i można ruszać “na podbój świata”. Ta wygodę daje właśnie makijaż permanentny Częstochowa.

Makijaż permanentny Częstochowa – dla perfekcjonistów

Rozmazany tusz na siłowni, podczas spaceru, gdy nagle lunęło z nieba, czy na basenie może wyprowadzić z równowagi wiele kobiet, które w każdej sytuacji stawiają na cichą, kobiecą elegancję. To właśnie dla nich jest makijaż permanentny Częstochowa. Z nim pozbędą się stresu, że coś się rozmaże i spłynie po policzkach – mają gwarancję pięknego spojrzenia bez względu na miejsce, czas i okoliczności.

Kreska i nie tylko

Makijaż permanentny Częstochowa okolic oczu pozwoli pięknie je rozjaśnić i podkreślić. Można nim podkreślić same oczy, nakładając kreskę na górnej i dolnej powiece. Natomiast makijaż taki nałożony na brwi pozwoli pięknie wyregulować ich kształt, a także sprawi, że brwi wydadzą się znacznie gęstsze (co od kilku lat jest niezwykle modne).
Troszkę o wadach

Nie ma ich aż tak dużo. Z pewnością jedną z nich jest fakt, że przez pierwsze dni po zabiegu efekt jest niezwykle ciemny i nienaturalny. Jednak nałożona farba jaśnieje o około 50%. Druga wada to okres trwania – makijaż permanentny Częstochowa należy powtarzać co 1,5 roku do kilku lat – w zależności od indywidualnych predyspozycji skóry. Ale cóż – to tylko drobne niedogodności, które naprawdę warto znieść, aby odczuć wygodę, jaką daje trwały, pewny makijaż.