Strój idealny do wodnych aktywności

Wszystkie osoby, które pasjonują sporty wodne, dobrze wiedzą że są to dyscypliny wymagające. Chodzi oczywiście o wiedzę, umiejętności i sprawność, które są nieocenione w walce z żywiołem. Nie da się zaprzeczy, iż woda jest nieprzewidywalna i zanim rozpocznie się przygodę z nią związaną konieczne jest zabezpieczenie swojego ciała. Zarówno sporty bardzo ekstremalne, ale również te bardzo spokojne, wymagają od ich wykonawców odpowiedniego stroju. Znalezienie idealnej pianki stanowi niemałą trudność, jednakże z firmą FLYN jest to czysta przyjemność.

Wyjątkowa funkcjonalność

W poszukiwaniu najlepszej pianki, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Jest to produkt niezwykle ważny, który pozwala na dostarczenie, w trakcie aktywności wodnej, niesamowitych wrażeń. Niewątpliwie pianka do pływania damska powinna być wykonana w taki sposób, aby zapewniać komfort podczas jej noszenia, zarówno na brzegu, jak i w wodzie. Jej głównym zadaniem musi być ochrona ciała, zarówno przed czynnikami zewnętrznymi, jak i przed wychłodzeniem ciała. Propozycje od FLYN, to wysokogatunkowe produkty, stworzone z myślą o naprawdę wymagających klientkach. Są one tworzone z najwyższej klasy materiału, jakim jest ekologiczny neopren YAMAMOTO. jest on bardzo innowacyjny i pozwala na wodoodporność i termoizolację na wyjątkowo wysokim poziomie. Nieprzepuszczalność wody stanowi 95%, ponadto pianka do pływania damska jest wiatroodporna i zachowuje stałą temperaturę ciała, nawet w bardzo zimnej wodzie.

Piękno i dopasowanie

Kolejną zaletą pianki jest jej precyzyjne wykonanie i bogactwo wzorów i kolorów. Panie, które uwielbiają sporty wodne, z pewnością docenia, że pianka do pływania damska jest niezwykle atrakcyjna wizualnie. Wszystkie detale, takie jak zastosowane kroje, suwaki i wzory, razem tworzą spójną i stylową całość. Ponadto, produkty FLYN mają ciekawą funkcje jaką jest dopasowywanie się do kształtów ciała. Unikatowa technologia produkcji, umożliwia zapamiętanie kształtów sylwetki i perfekcyjne dogranie stroju do danej osoby. Daje to jeszcze większy komfort noszenia i swobodę poruszania się.