Pozwól się zaskoczyć prawdziwym pięknem SADVA

Oryginalność pomysłów, a przede wszystkim – wysokiej jakości, szeroka gama możliwości to pełna definicja SADVA. Wejdź do butiku i zakochaj się w pięknie biżuterii, a wśród nich – bransoletki. Ze stali chirurgicznej? Handmade? Złote? Duże czy małe, damskie czy męskie, na każdą okazję oraz potrzebę, a przede wszystkim – dopasowane do charakteru każdej osoby, która zmienia swoje życie na lepsze. Życie zaskakujące innych, gdy odważnie i wyraziście zaprezentujesz się im z nową biżuterią.

Ponadczasowe, praktyczne, podstawowe…

Bransoletki ze stali chirurgicznej to fenomen. Najprostszy kruszec, z którego można stworzyć wzory pełne gracji oraz elegancji, wkomponowujący się z codziennymi stylizacjami. Pasujące do każdej pogody, odporne na ekstremalne warunki – nurkowanie w biżuterii? Wiecznie błyszczące i prezentujące się tak samo, jak w dniu zakupu. Chociaż biżuteria ze stali lub srebra jest pewnikiem każdej kreacji, to stal szlachetna im nie odstaje – nikt nie zauważy różnicy, a przede wszystkim, stal szlachetna pozwala na posiadanie większej ilości biżuterii, w różnych motywach i kombinacjach. Mężczyźni również będą zadowoleni – materiał kojarzony z siłą i odwagą, a także ogromną uniwersalnością.

Piękno rozumiane na nowo – handmade i nie tylko

SADVA to nie tylko klasyka, to reinterpretacja piękna oraz łamanie schematów. Srebro i złoto? W fikuśnych wzorach, a przede wszystkim z dodatkiem różnorodnych zawieszek. W towarzystwie dawno niedocenianych kamieni. Bursztynowe ozdoby, z barwionymi kryształami, matowymi w połączeniu ze szlachetną stalą to wyraz szlachetności, jednak nie zapominajmy o tych, które wykorzystują rzemyki i inne materiały – kolekcje SUN i BARCELONA zaskoczą każdego. Podobnie mają się dekoracje handmade – emaliowane, ręcznie malowane, w motywach motylich FLYwithSADVA na pewno skradną Twoje serce. Kobieca subtelność, męska pewność siebie, a może całkowita zamiana?