Jaką metodę przedłużania włosów wybrać?

Jeśli marzysz o pięknych i długich włosach, musisz przygotować się na długi i żmudny proces zapuszczania. To nie jest jednak jedyne rozwiązanie: profesjonalne przedłużanie włosów pozwala cieszyć się wspaniałym efektem bez długiego oczekiwania.

Wybierz metodę korzystającą z naturalnych włosów.

Przedłużanie włosów za pomocą włosów naturalnych umożliwia uzyskanie efektu pięknych i jedwabistych włosów. Włosy syntetyczne są o wiele tańsze, jednak różnica widoczna jest gołym okiem, dlatego nie warto w nie inwestować. Stawiając na włosy naturalne masz pewność, że Twoja fryzura będzie prezentowała się doskonale. Poszczególne pasma są dopasowywane do naturalnych włosów w ten sposób, by układały się zgodnie z kierunkiem wzrostu Twoich własnych włosów.

Miejsce doczepienia nie powinno być widoczne.

W niektórych wypadkach różnica pomiędzy włosami własnymi oraz doczepionymi jest wyraźnie widoczna; efekt nie jest naturalny. Dlatego jeśli chodzi o przedłużanie włosów Trójmiasto stosuje nowoczesną metodę Klix, która umożliwia stworzenie pięknej i naturalnie wyglądającej fryzury. Włosy wybierane do przedłużania są starannie wyselekcjonowane, by w każdej paczce znalazły się pasma najwyższej jakości naturalnych włosów. Przedłużanie włosów za pomocą silikonowego paseczka jest niewidoczne oraz nie powoduje występowania uczulenia na skórze głowy. Dużą zaletą jest także krótki czas zabiegu – przedłużanie włosów trwa ok. godziny.

A po przedłużaniu – co dalej?

Doczepianie włosów za pomocą metody Klix nie niszczy naturalnych włosów, ponieważ nie korzysta się wówczas ze środków chemicznych, kleju czy taśm. Dzięki temu nawet po zdjęciu doczepionych pasm Twoje włosy oraz skóra głowy są w dobrej kondycji. Odpowiednio pielęgnowane doczepione włosy zachowają piękny i zdrowy wygląd nawet do 6 miesięcy, a po ich zdjęciu Twoje naturalne włosy nie będą wymagały dodatkowych zabiegów regeneracyjnych.