Depilacja laserowa – co warto wiedzieć?

Coraz mniej osób ma ochotę stosować popularne metody depilacji, takie jak bolesne plastry z woskiem, wystarczająca jedynie na kilka dni depilacja maszynką lub stosowanie powodującego wrastanie włosów depilatora. Innowacyjną metodą jest depilacja laserem, która pozwala raz na zawsze pozbyć się uciążliwego owłosienia.

Na czym polega depilacja laserowa?

Laserowe usuwanie owłosienia to zabieg nieinwazyjny, który pozwala na zniszczenie znajdujących się w mieszku włosowym komórek odżywczych włosa. Zabieg wykonuje się przy użyciu lasera i powtarza się około czterokrotnie w odstępie 6-8 tygodni. Powtarzanie zabiegu jest niezbędne do osiągnięcia oczekiwanego efektu, gdyż nie wszystkie włosy rosną w tym samym czasie.

Laserowe usuwanie owłosienia całego ciała

Depilacja laserowa może pomóc nam pozbyć się owłosienia m.in. nad górną wargą, na brodzie, rękach, nogach, okolicach bikini, pośladkach i plecach. Jest to metoda szczególnie popularna wśród kobiet z czarnym i gęstym owłosieniem, które z tego powodu popadają w kompleksy. Zobacz więcej na http://www.salon-martatolwaj.waw.pl/