Co powinien zawierać zestaw startowy do hybryd

Zestawy do hybryd umożliwiają wykonanie manicure hybrydowego. Kupując taki pakiet, można samemu wystylizować piękne paznokcie.

Takie zestawy możemy podzielić na zestaw startowy do hybryd, zestaw do hybryd dla profesjonalistów oraz zestaw do hybryd skomponowany samodzielnie. Zestawy profesjonalne zwykle zawierają więcej produktów. Zestaw startowy do manicure hybrydowego można też określić jako zestaw dla początkujących. Znajdują się w nim elementy niezbędne do przygotowania manicure hybrydowego. Na rynku dostępnych jest mnóstwo propozycji. Dokonując wyboru warto postawić na zestaw dobry jakościowo i w korzystnej cenie. Można też skomponować taki pakiet samodzielnie. Zwykle jednak nie jest to zbyt korzystne finansowo. Dobrze jest też zaczynać zabawę w stylizację paznokci, bazując na produktach jednej marki. Wybierając poszczególne produkty od różnych producentów manicure hybrydowy może nie wyjść. Warstwy na paznokciach mogą się zrolować lub nie utwardzić.  Zobacz więcej na https://twojehybrydy.pl/

Zestaw startowy do hybryd

Dobrze wykonany manicure hybrydowy może utrzymać się na paznokciach nawet kilka tygodnie. Wszystko dzięki utrwalaniu lakieru hybrydowego pod lampą UV. Co powinien zawierać zestaw startowy do hybrydy? Absolutnym minimum jest zaopatrzenie się w lampę UV lub LED, bazę do paznokci hybrydowych, lakier hybrydowy, top, aceton, blok polerski, cleaner, czyli odtłuszczacz, pilnik do paznokci oraz waciki bezpyłowe. Taki zestaw do manicure hybrydowego może zawierać również akcesoria do zdobienia paznokci, kilka lakierów hybrydowych w różnych kolorach. Warto trzymać się zasady, by te podstawowe produkty były od jednego producenta. Do wykonania manicure hybrydowego przyda się także oliwka do skórek, folia aluminiowa, klipsy do ściągania hybryd, patyczek do skórek.

Najważniejsza jest lampa

Najważniejszym elementem jest lampa. Dlatego warto zaopatrzyć się w urządzenie dobrej jakości. Cena zwykle zależy od mocy lampy. Im niższa moc, tym słabsza jakość produktu. Pod lampą z niską mocą wykonywane manicure będzie utrudnione. Do wyboru są dwa rodzaje: lampa UV lub LED. Lampy UV są nieco słabsze, ale za to do lampy LED będą potrzebne konkretne produkty. Lampy LED są również droższe. Lampy mogą mieć również różne udogodnienia, na przykład czujnik ruchu czy możliwość ustawiania czasu. Nie ma to jednak wpływu na jakość samej lampy, tylko na komfort wykonywania manicure.