Zapisz się na profesjonalny kurs makijażu!

Od lat zauważyliśmy niesamowicie duży popyt na wykształcenie, które jest ściśle ukierunkowane na praktyczny zawód. Niesłabnącą popularnością cieszą się usługi kosmetyczne, fryzjerskie, hydrauliczne, elektryczne i monterskie. Można śmiało powiedzieć, że to zawody z przyszłością, na które jest bardzo duże zainteresowanie. Trzeba przyznać, że wymienione usługi są w cenie. Poza tym, ich wykonywanie na co dzień jest bardzo przyjemne. Dlatego kurs makijażu, który oferuje nowoczesna szkoła make-up’u Provoque jest doskonałym pomysłem dla wszystkich kobiet, które szukają nowego zajęcia lub chcą się przebranżowić. Kurs makijażu permanentnego trwa zaledwie trzy dni, czyli około 30 godzin zegarowych i przeznaczony jest dla wszystkich osób, które myślą o tym, aby na dobre związać się z branżą beauty. 

Profesjonalna kadra na wyciągnięcie ręki!

W szkole make-up’u i stylizacji Provoque pracuje wykwalifikowana kadra, która onieśmiela uczestników swoją wiedzą i fachowym doradztwem. To na co warto zwrócić uwagę, to praktyka w szkole, która zakłada 90% zajęć podczas szkolenia. Na kursie uczestnicy przyswajają wiedzę z pigmentacji brwi technikami magic ombre, pudrową oraz bez konturową pigmentacją. Nie brakuje zajęć teoretycznych, gdzie instruktorzy prezentują zasady BHP, przepisy prawa oraz właściwą komunikację i wywiad z klientem. Kurs makijażu odbywa się każdego miesiąca w wybranym terminie. 

Kilka słów o szkole

Provoque jest jedną z najnowocześniejszych szkół make-up’u i stylizacji. To wymarzone miejsce dla pasjonatów piękna, stylu oraz właściwej pielęgnacji skóry. Kurs makijażu to nie jedyne szkolenie. W ofercie znajdziemy kursy wizażu, stylizacji paznokci, rzęs, brwi, kurs tatuażu, kosmetyczne, fryzjerskie, masażu oraz medycyny estetycznej. Uczestnicy otrzymują od instruktorów pakiet materiałów edukacyjnych i mogą liczyć na pomoc oraz fachowe doradztwo podczas trwania kursu.