Wyjątkowe torty ślubne

Rumia, Gdynia, Gdańsk – nieważne gdzie, tort musi być idealny

Ślub, to wydarzenie wyjątkowe, które zapada w pamięci nie tylko Parze Młodej, ale również weselnym gościom. Oznacza to, że Młodzi muszą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, żeby przypadkiem ich przyjęcie nie było źle wspominane.

Jednym z elementów weselnych są torty i ich wspólne krojenie przez Parę Młodą. Skąd na weselu wziął się tort? Otóż z dziada pradziada wierzono, że jest to symbol początku słodkiego życia we dwoje. W tej chwili Młodzi chcieliby, aby ten moment zapamiętał każdy gość i żeby był on wyjątkowy. Dlatego tort musi być wyjątkowy, nie tylko pod względem wyglądu, ale również smaku.

Torty weselne – jakie w modzie?

Patrząc na to, co dzieje się na świecie, nie sposób nie odnieść wrażenia, że każdy z nas dąży do całkowitego minimalizmu. Zarówno budynki, jak i wystroje wnętrz muszą być proste, jakby niedokończone, po prostu naturalne. Ta moda spłynęła również na słodkości weselne. Obecnie torty weselne nie mogą być idealnie obłożone masą. Dziś najmodniejszy tort to taki, w którym goście widzą poszczególne elementy już na pierwszy rzut oka.
Zobacz ofertę na https://www.dom-czekolady.com/torty.