Termiczny lakier do paznokci – manicure z efektem wow!

Termiczny lakier do paznokci to wielki przebój ostatnich miesięcy. Jego niezwykłe właściwości sprawiły, że stał się nieodzownym wyposażeniem kobiecych torebek i codziennym towarzyszem wielu Polek.

Lakier do paznokci termiczny

Dlaczego termiczny lakier do paznokci jest tak wyjątkowy? Przede wszystkim dlatego, że jest wrażliwy na temperaturę – zmienia kolor zarówno pod wpływem ciepła, jak i zimna. Ciepło sprawia, że lakier nieco jaśnieje, natomiast chłód wywołuje jego ciemnienie. W ten sposób uzyskujemy produkt 2w1 – kupując jeden lakier, możemy korzystać z dwóch odcieni, np. różowego i fioletowego czy szarego i czarnego.

Paleta barw termicznego lakieru do paznokci jest zresztą bardzo szeroka: zarówno tradycjonalistki, jak i wielbicielki eksperymentów znajdą tu coś dla siebie. Aby cieszyć się niesamowitym efektem i spektakularną zmianą, wystarczy włożyć dłonie do ciepłej lub zimnej wody i wtedy lakier do paznokci termiczny zadziała.

Termiczny lakier do paznokci

Ale zmiana barwy to nie wszystko, czym termiczny lakier do paznokci urzeka kobiety. Wyróżnia się także mocnym kryciem oraz spektakularnym efektem połysku – jak to zwykle mają lakiery hybrydowe. Wyjątkowy efekt uzyskiwany dzięki lakierowi termicznemu można zresztą śmiało porównać do french manicure.