ReGałka!

Akcesoria meblowe ze sklepu REGAŁKA są znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią własny, indywidualny styl umeblowania. Nawet pospolita komoda lub szafa stają się wyjątkowe po zamontowaniu do nich gałek bądź uchwytów naszej firmy. Wykonane ręcznie z wysokiej jakości materiałów ceramicznych są trwałe, funkcjonalne, estetyczne, posiadają wysokie walory zdobnicze i będą służyć przez wiele lat.

Oferujemy gałki i uchwyty w różnych wzorach, kolorach i wymiarach, o różnym sposobie mocowania. Montaż jest bardzo prosty, a nasze produkty są bezpieczne w użytkowaniu i nietoksyczne. Na wszystkie dodatki do mebli udzielamy dwuletniej gwarancji.

W ofercie posiadamy: gałki z numerami – mogą być przydatne do szaf np. w kancelariach prawnych lub biurach rachunkowych, z wzorami orientalnymi, w kształcie różnych brył geometrycznych, tradycyjnych „szpulek” i wiele innych. Uchwyty oferujemy w kształcie klasycznym lub muszlowym o różnej kolorystyce i fakturze.

Uzupełnieniem naszej oferty gałek i uchwytów są haczyki meblowe. Nadają się one do zamontowania na drzwiach wejściowych, na boku szafy, na ścianie przedpokoju, kuchni lub łazienki – wszędzie tam, gdzie wieszamy ubrania i ręczniki. Kolorystycznie pasują do gałek i uchwytów w kropki.