Postaw na jakość

Togi i birety są strojami bardzo eleganckimi i przeznaczonymi na wyjątkowe okazje. Dlatego powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, które prezentują się nienagannie.

Skorzystaj z wypożyczalni

Zarówno togi, jak i birety powinny mieć odpowiedni kształt i być uszyte z odpowiednich materiałów. Istnieją firmy, które specjalizują się w szyciu tego typu ubiorów i warto się zapoznać z ich ofertą i z niej skorzystać, gdy szukamy biretów i tóg studenckich. Poznańska firma oferuje birety, które mogą być dodatkowo ozdobione logo uczelni, którą reprezentują noszący te nakrycia głowy studenci. W ich asortymencie są przede wszystkim togi w kolorze czarnym, ale na życzenie klientów mogą uszyć te ubiory w dowolnym kolorze. Ważnym elementem stroju są także szale. Ich kolor powinien być taki sam, jak kolor frędzli w biretach. Każdy z tych elementów stroju można wypożyczyć, bo studenci zazwyczaj zakładają je raz, czasem dwa razy w życiu.

Na każdą kieszeń

Dla potencjalnych klientów, których interesuje toga cena wypożyczenia została umieszczona na stronie internetowej firmy. Ceny są na każdą kieszeń, a firma oferuje także promocje, które pozwalają jeszcze obniżyć koszty. Zakończenie studiów to uroczystość bardzo radosna, a jednocześnie o dużym znaczeniu dla każdego absolwenta, dlatego pomysł na podkreślenie wyjątkowości chwili strojem jest godny naśladowania. Coraz więcej uczelni wraca do tej zarzuconej jakiś czas temu w Polsce tradycji, która stale jest kultywowana na zagranicznych uczelniach. Toga zawsze służyła temu, by podkreślić prestiż noszącej ją osoby i wydarzenia, z okazji którego jest zakładana. Historia studenckiego nakrycia głowy i togi sięga wiele wieków wstecz, a strój ten mógł się różnić między sobą szczegółami w różnych krajach. Choć czapka studencka ma zazwyczaj taki sam kształt, to może być w różnych kolorach, ale o tym decyduje konkretna uczelnia. Uroczystość zakończenia studiów to wydarzenie niezapomniane i niepowtarzalne, a w podkreśleniu nastroju z pewnością pomoże odpowiedni elegancki strój.