M&M GOLD — pierścionki z brylantem, jak i cała biżuteria najwyższej jakości!

W sklepie jubilerskim M&M GOLD pierścionki z brylantem oraz cała biżuteria charakteryzuje się najwyższą jakością. Świadczy on także usługi inwestycyjne, bardzo duża liczba gwiazd korzysta z ich produktów, każdy z ich wyrobów, ma certyfikat jakości, wydany przez Międzynarodowego Eksperta Diamentów, firma jest również dostawcą brylantów do wielu sklepów jubilerskich oraz instytucji na terenie Polski, przyjmują biżuterię z brylantami do sprzedaży komisowej oraz współpracują z projektantkami/projektantami, artystkami/artystami, klinikami medycyny estetycznej oraz markami aut luksusowych.

Dlaczego warto kupić złoty pierścionek z brylantem? Sklep jubilerski M&M GOLD

Złote pierścionki z brylantem może być podarowany na wiele okazji. Jednak warto pamiętać, że musi on pochodzić wyłącznie z profesjonalnego i sprawdzonego sklepu jubilerskiego. Takim miejscem jest właśnie M&M GOLD. Może on symbolizować oświadczyny i pokazać zgodę osoby go noszącej na ślub! Podarowany jest też bardzo często przy okazji jakiejś okrągłej rocznicy, na urodziny lub z okazji innego bardzo ważnego wydarzenia w Twoim życiu. Pierścionek z brylantem może stać się również świetną inwestycją, która będzie miała ogromne przełożenie na Twoją przyszłość!

Jaki są tradycje noszenia pierścionków zaręczynowych w różnych krajach?

W Polsce zaręczynowe pierścionki z brylantem lub innym kamieniem nosi się z reguły na prawej ręce, natomiast w Wielkiej Brytanii oraz USA na lewej. Zgodnie z węgierską tradycją pierścionki zaręczynowe są raczej rzadkością i zamiast tego kobieta otrzymuje obrączkę, którą nosi do momentu ślubu na lewej dłoni, po czym przekłada na prawą. Skandynawia słynie z tego, że już od momentu zaręczyn osoba nosi obrączkę na lewej dłoni, do której w trakcie ceremonii ślubnej dokładana jest druga identyczna. Jednak zaręczyny to nie wszystko, ponieważ wiele osób decyduje się na zakup tego typu biżuterii także z okazji okrągłych rocznic ślubu, urodzin oraz narodzin dziecka.