Longines Evidenza – kobiecy zegarek w stylu Art Deco

Zegarki to akcesoria, które bardzo często zastępują tradycyjne bransoletki. Odpowiednio dobrane, pozwolą nam one nie tylko mieć na oku bieżącą godzinę, ale także zaprezentować nasz styl, urzekając nietuzinkowym designem. Jedną z najciekawszych opcji jest tu zegarek Longines Evidenza, nawiązujący do stylu Art Deco z lat dwudziestych ubiegłego wieku. Dlaczego tak warto jest się mu przyjrzeć, szukając szykownego prezentu na Wigilię?

Dla odważnych i silnych

Zegarki Longines Evidenza odznaczają się charakterystyczną kopertą w kształcie tonneau, nadającą im stylistykę czasów, do których się odnoszą. To właśnie tego typu czasomierze były najbardziej popularne pośród silnych kobiet, wierzących w ideę feminizmu na długo przed rewolucją polityczną. Nosząc taki zegarek, będziemy zatem w stanie pokazać w pełni nasz silny, nieugięty charakter, przykuwając jednocześnie uwagę stylowym designem samego zegarka.

Samo wykonanie jest jednocześnie stosunkowo minimalistyczne, nie upychając na tarczy zbyt wielu funkcji pobocznych. Zamiast tego, producent stawia tu na prostotę i praktyczność, idącą w parze z charakterem, którego nie sposób jest odmówić.

Najwyższa jakość wykonania

Zegarki te dostępne są w dwóch wersjach – z tarczą w kolorze połyskliwej kości słoniowej i szafirowymi cyframi oraz z lśniącą tarczą czarną, o białych cyfrach. W tych pierwszych wykorzystane zostały cyfry arabskie, zaś w drugich – rzymskie. Pozwoli nam to na dokładny dobór zegarka do naszych preferencji. W obu wariantach wykorzystano również pięknie wykonane, srebrne obramowanie. Charakteru produktu klasy premium dodaje im także sam pasek w kolorze ciemnobrązowym, wykonany ze skóry aligatora.

Dodatkowym atutem zegarków Longines Evidenza jest ich klasyczny mechanizm. Nakręcamy je bowiem ręcznie, zaś za precyzyjne działanie odpowiada mechaniczny automat o czterdziestogodzinnej rezerwie chodu. Znajdziemy tu też praktyczny datownik. Dzięki takiemu rozwiązaniu, otrzymujemy stylowy zegarek damski, który nie tylko wygląda jak klasyczne czasomierze, ale także działa w podobny sposób! Polecamy wszystkim paniom, chcącym zaprezentować innym swoją siłę i niezależność!