Ciemne bawełniane rajstopy contra grube podkolanówki — czyli modne nogi zimą

Myśli o grubych podkolanówkach, czy też o ciepłych, ciemnych bawełnianych rajstopach wracają jak bumerang wraz z pierwszym chłodem za oknem. Końcówka roku to od zawsze ciężki okres dla spódnic i sukienek. Duża część kobiet decyduje się wtedy  odłożyć typowo kobiece stylizacje na cieplejsze dni. Tymczasem okres jesienno-zimowy nie musi wiązać się z ograniczeniami. Jak włączyć ciemne bawełniane rajstopy i grube podkolanówki do codziennych stylizacji?

 

Ciemne bawełniane rajstopy — naturalnie ciepłe, miękkie, idealne na chłodne dni

Grube ciemne bawełniane rajstopy idealnie sprawdzą się w chłodniejsze dni. To idealna propozycja dla pań poszukujących ochrony przed chłodem i jednocześnie chcących zadbać o środowisko naturalne. Bawełna daje nie tylko ciepło, ale także pozwala skórze oddychać. Ciemne bawełniane rajstopy dobrze będą się prezentować z grubszymi tkaninami. Występują w kilku wariantach w zależności od dodanego rodzaju włókna jak elastan, lycra lub poliamid. O ich trwałości będzie decydować precyzyjne, dokładane wykonanie wszelkich szwów. Ciemne bawełniane rajstopy optycznie wyszczuplają nogi, wydłużają je, dlatego świetnie prezentują w zestawieniu z  krótszymi sukienkami i spódniczkami.

 

Grube podkolanówki — pokaż swój styl zimą

W zimne dni przed chłodem idealnie ochronią nogi nie tylko skarpety. W tej roli idealnym dopełnieniem damskich stylizacji są grube podkolanówki. Odpowiednio zestawione kolorystycznie ze strojem pozwolą cieszyć się mroźną aurą za oknem. Najlepiej „czują się” w połączeniu z miękkim swetrem, legginsami,  sukienką w kwiaty w towarzystwie glanów czy creepersów. Klasyczna czerń, odcienie grafitu, szarości i brązu, czy też cudowne kolory ziemi grubych podkolanówek, to idealna podstawa jesiennego looku, choć „moc” kreacji z nimi pozwalają w pełni docenić listopadowo-styczniowe chłody. Grube podkolanówki mogą być naciągnięte na łydkę, delikatnie zrolowane nad cholewką buta — wszystkie formy dozwolone, w każdej wyglądać będą dobrze.