W czapce ci do twarzy

Noszenie czapki zimą to najprostszy sposób na uniknięcie przeziębienia. Wie o tym każdy, kto miał troskliwą babcię. Można zapomnieć ciepłego swetra czy podkoszulki, ale szalika i czapki nigdy. Mimo to, nie wszyscy są ich zwolennikami, twierdząc, że ta część garderoby nie dodaje uroku. Tymczasem wystarczy dobrze dobrać fason czapki, aby nie tylko było nam ciepło w uszy, ale też ładnie wyglądać.

Najlepszy polski producent czapek

Sabfil to polski producent czapek damskich, męskich, młodzieżowych i dziecięcych, który pozwoli znaleźć coś dla siebie nawet najbardziej wymagającym klientom. Najsroższe zimy będą łatwe do przetrwania, gdy w naszej szafie znajdzie się chociaż jedno nakrycie głowy od producenta damskich czapek. Nie trzeba być patriotą, aby wybrać produkty tej firmy. Czapki przez nią oferowane są bowiem wykonywane z włóczek najwyższej jakości – są to najczęściej włókna akrylowe albo wełniane. Czapki te dostępne są w wielu kolorach. To, co jest wspólne dla wszystkich modeli w tym sezonie to puszysty pompon, który nadaje czapkom sportowy wygląd. Taka czapka będzie idealna na wiele okazji. Doskonale sprawdzi się na stoku narciarskim, podczas zimowych spacerów czy w drodze do pracy. Warto ją zakładać zawsze, gdy czeka nas długi czas spędzony w plenerze podczas mrozu. Czapka bowiem dobrze przylega do głowy, a jej grubość sprawia, że jest nam w niej naprawdę ciepło.

Czapki noszone z chęcią

Do wyboru mamy czapki jednokolorowe lub w paski. Niektóre z nich mają motyw podobny do warkocza. Ciekawą propozycją jest czapka z zimowa z niewielkim daszkiem, który dodatkowo chroni nasze oczy przed padającym deszczem. Ten fason docenią z pewnością osoby, które noszą okulary i wiedzą jak uciążliwe jest ciągłe przecieranie ich podczas śnieżycy. Firma Sabfil, producent czapek damskich w swoim asortymencie ma także nakrycia głowy dla dzieci. Znajdziemy w nim wiele bardzo fantazyjnych i kolorowych czapek, które dzieci będą nosiły z przyjemnością, nawet bez zachęty ze strony rodziców. Większość z tych czapeczek wykonanych jest z włóczki. Te przeznaczone dla dziewczynek często są w ich ulubionym różowym kolorze. Niektóre z czapeczek dla mniejszych dzieci są też ozdobione aplikacjami – mogą to być urocze kwiatki czy miś albo samochodzik. Nakrycia głowy przeznaczone dla najmłodszych mają także wszyte wiązania, które zapewniają czapkom stabilność na dziecięcych główkach. Uroku naszym pociechom dodadzą z pewnością czapeczki z dwoma pomponami, które przypominają uszy misia. Na sanki lub inne zabawy na śniegu niezastąpione będą czapeczki z dodatkiem sztucznego futerka.