Makijaż permanentny – rozwiązanie dla zabieganych kobiet

Czym jest makijaż permanentny i kto z niego korzysta?

Jest również tak zwany „Contour Make-up” i służy do zamaskowania różnych niedoskonałości twarzy. Dzięki technikom stosowanym w makijażu permanentnym, można osiągnąć długotrwałe efekty np. powiększenia ust, wyrównanie ich, czy też podkreślić kontur oczu. Jednym z najczęstszych zastosowań permanentnego makijażu są niedokonaności brwi. Jeśli są przerzedzone, niesymetryczne, cienkie czy opadające to makijaż tego typu jest idealnym rozwiązaniem.

Microblading – czyli sposób na piękne i trwałe brwi

Ta technika makijażu pozwala na nadanie brwiom naturalnego wyglądu. Polega ona na dorysowywaniu włosków na skórze, a właściwie wprowadzeniu pigmentu do naskórka. Microblading jest techniką dającą możliwość pełnej rekonstrukcji utraconych, lub niedoskonałych brwi.

Microblading można z łatwością wykonać w Warszawie

Jeśli znajdujemy się akurat w stolicy i chcielibyśmy poddać się takiemu zabiegowi to dobrym rozwiązaniem jest Salon Kosmetyczny Marta Tolwaj w Warszawie. Tutaj ma się pewność rzetelności zabiegu oraz trwałości efektów. Makijaż permanentny – dowiedz się więcej na http://www.salon-martatolwaj.waw.pl/oferta/makijaz-permanentny/.