Jeśli przedłużać rzęsy, to tylko w Krakowie!

Przedłużanie rzęs w ostatnim czasie stało się bardzo modne. Coraz więcej pań decyduje się na ten krok – nic dziwnego. Gęste rzęsy nadają spojrzeniu powłóczystości i powabu. Wyprzedź konkurencję i opanuj sztukę przedłużania rzęs!

Kurs przedłużania rzęs Kraków dedykujemy przede wszystkim Paniom z okolic Małopolski, które chciałyby rozszerzyć zakres swoich usług właśnie o pielęgnację rzęs. Nasz unikatowy kurs trwa trzy dni, podczas których spędzicie codziennie osiem godzin na teorii i praktyce związanej z przedłużaniem rzęs.

Pierwszy dzień szkolenia w dużej mierze będzie poświęcony teorii. To ważne, by wiedzieć o produktach, których się używa, jak i podstawach BHP. Równie istotna jest umiejętność doradzenia klientce, analiza jej urody oraz kształtu oka – tego wszystkiego i wiele więcej dowiecie się już pierwszego dnia szkolenia. Nie samą teorią jednak człowiek żyje – tego dnia zaczniecie również praktykować metodę 1:1 na główce treningowej, a także na modelce.

Drugi dzień szkolenia poświęcony będzie metodzie 2:1 oraz 3:1. Podczas szkolenia cały czas obecna będzie prowadząca, która chętnie odpowie na wszystkie pytania oraz będzie służyć swoją wiedzą. Ostatni dzień poświęcony zostanie najbardziej spektakularnej metodzie Hollywood Effect. Całość szkolenia zostanie zwieńczona zdjęciami przed i po pracy kursantek.

W bardzo atrakcyjnej cenie oferujemy Ci szkolenie, w ramach którego nauczysz się wszystkich dostępnych metod na rynku. Ponadto, nauczymy Cię również podstaw marketingu w branży beauty, dzięki którym łatwiej wypromujesz swoje usługi. Co więcej, decydując się na naukę z nami, otrzymujesz konto premium w serwisie polecana-wizazystka.pl na trzy miesiące za darmo, dzięki czemu łatwiej wypromujesz swoje usługi.

Jeśli więc jesteś z okolic Małopolski, kurs przedłużania rzęs Kraków to będzie coś dla Ciebie. Dzięki nam zyskasz nowe umiejętności, z których poczujesz satysfakcję i dzięki którym pozytywnie wyróżnisz się na kosmetycznym rynku pracy.