Hit sezonu – kremowe hybrydy!

Kremowe hybrydy to ostatnio prawdziwy hit. Z myślą o klientkach powstała więc specjalna linia produktów Victoria Vynn pure, która cieszy się ogromną popularnością.

Produkty dla wymagających

Victoria Vynn oferuje produkty, które spełniają wymagania najbardziej wymagających i wyrafinowanych klientek. Wrażenie robi już wzornik. 90 kolorów lakierów może przyprawić o zawrót głowy. Firma jednak jest na bieżąco z najbardziej popularnymi trendami. Do nich należą kremowe hybrydy, które są szybkie w nałożeniu, a do tego urzekają wyglądem.

Linia Victoria Vynn pure to perfekcja i prostota

Lakiery hybrydowe Victoria Vynn pure to nowość, która zachwyca. Do zalet tej serii należy niezwykła prostota w nakładaniu, szybkość utwardzania (do całkowitego wysuszenia zarówno bazy jak i kolorowych hybryd wystarczy zaledwie 30 sekund!), trwałość oraz odporność na uszkodzenia i odpryski. Jest to zasługa specjalnych składników, które wchodzą w skład linii pure. Dzięki nim bazy, lakiery i topy mają właściwości samopoziomujące się, przez co nie trzeba poświęcać czasu na wygładzanie płytki. Specjalna formuła zaś zapewnia większą trwałość i komfort. Nie ma tu mowy o jakichkolwiek uszkodzeniach lakieru, a paznokcie pozostają piękne i naturalne przez długi czas.

Atrakcyjne ceny, świetne promocje

Ta wyjątkowa kolekcja pure może być twoja. Trwały, wyjątkowy i uwodzicielski- takimi słowami można opisać Victoria Vynn lakier. Cena jest zaś równie atrakcyjna i warta tego, by ulec pokusie. W końcu każda kobieta zasługuje na to, by olśniewać, także paznokciami. Zobacz więcej na https://www.twojehybrydy.pl/pl/c/PURE-KREMOWE-HYBRYDY/19