Zwierciadło duszy

Stara prawda mówi, że “oczy są zwierciadłem duszy”. I jak to ze starymi prawdami bywa, są one jak najbardziej trafione. To właśnie w oczach odbijają się nasze emocje – radości, smutki, zmartwienia, przygnębienie, czy euforia i spokój. I to właśnie one przyciągają wzrok naszych rozmówców. Dlatego – może na emocje w nich widoczne nie mamy wielkiego wpływu, ale zadbajmy chociaż o to, żeby były pięknie podkreślone, co wyciągnie z nich naturalne piękno. Piękny, naturalny makijaż permanentny Częstochowa nie tylko je podkreśli, ale także odejmie lat. Zobacz, jakie ma zalety, chociaż i o wadach nie zapomnieliśmy.

Makijaż permanentny Częstochowa – dla zabieganych

Kobiety malowały się od wieków. Już w starożytności znano chociażby ochrę – najpopularniejszy barwnik, który stosowano do malowania ust, a także twarzy. Makijaż miał upiększać i odmładzać. Dzisiejsze kobiety są w zdecydowanie lepszej pozycji. Półki aż uginają się od kosmetyków do makijażu. Szkoda tylko, że nie ma tyle czasu w codziennych obowiązkach, aby wykonać makijaż perfekcyjnie. Poranki to zazwyczaj ogromne wyzwanie organizacyjne – poranna toaleta, śniadanie dla siebie i dzieci, odwiezienie dzieci do szkoły, czy przedszkoli. Wszystko to sprawia, że na makijaż zostaje kilka chwil. A można inaczej…. Można rano budzić się i patrzeć na pięknie wymodelowane, podkreślone i gęste brwi, patrzeć na cudownie uwydatnione oczy. Wówczas wystarczy tylko drobna korekta fluidem, nieco pudru i można ruszać “na podbój świata”. Ta wygodę daje właśnie makijaż permanentny Częstochowa.

Makijaż permanentny Częstochowa – dla perfekcjonistów

Rozmazany tusz na siłowni, podczas spaceru, gdy nagle lunęło z nieba, czy na basenie może wyprowadzić z równowagi wiele kobiet, które w każdej sytuacji stawiają na cichą, kobiecą elegancję. To właśnie dla nich jest makijaż permanentny Częstochowa. Z nim pozbędą się stresu, że coś się rozmaże i spłynie po policzkach – mają gwarancję pięknego spojrzenia bez względu na miejsce, czas i okoliczności.

Kreska i nie tylko

Makijaż permanentny Częstochowa okolic oczu pozwoli pięknie je rozjaśnić i podkreślić. Można nim podkreślić same oczy, nakładając kreskę na górnej i dolnej powiece. Natomiast makijaż taki nałożony na brwi pozwoli pięknie wyregulować ich kształt, a także sprawi, że brwi wydadzą się znacznie gęstsze (co od kilku lat jest niezwykle modne).
Troszkę o wadach

Nie ma ich aż tak dużo. Z pewnością jedną z nich jest fakt, że przez pierwsze dni po zabiegu efekt jest niezwykle ciemny i nienaturalny. Jednak nałożona farba jaśnieje o około 50%. Druga wada to okres trwania – makijaż permanentny Częstochowa należy powtarzać co 1,5 roku do kilku lat – w zależności od indywidualnych predyspozycji skóry. Ale cóż – to tylko drobne niedogodności, które naprawdę warto znieść, aby odczuć wygodę, jaką daje trwały, pewny makijaż.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *