Czego nauczę się na kursie przedłużania rzęs?

Kurs rzęs Gdańsk oferowany przez nowoczesną szkołę make-up i stylizacji to propozycja 3-dniowych zajęć podczas, których kursanci otrzymają cenne informacje i garść wskazówek na temat rzęs, struktury oka i jego pielęgnacji. Kurs trwa 3-dni przez 24 godziny na dobę. Zajęcia odbywają się w małych grupach około 5, 6 – osobowych. Na szkoleniu nauczyciele prezentują przedłużanie i zagęszczanie rzęs wszystkimi możliwymi metodami, tj. 1:1, 2:1 oraz 3:1 i hollywood effect. Dla kogo skierowany jest kurs rzęs Gdańsk? Tak naprawdę na kurs mogą zapisać się doświadczone kosmetyczki, kosmetolożki oraz osoby, pracujące w innych branżach, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z kosmetyką. To propozycja dla osób, które chcą się przebranżowić lub podnieść swoje kwalifikacje. 

Plan zajęć

Zajęcia podczas trzech dni są bardzo intensywne. W ramach teorii kursanci zdobywają wiedzę na temat podstawowych informacji o rzęsach oraz fazach ich wzrostu, zasadach BHP i sanepidzie, o różnicach między rzęsami syntetycznymi a rzęsami z naturalnego włosia. Wykładowcy w sposób klarowny prezentują wszystkie przeciwwskazania do wykonania zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs. Przyszli adepci dowiadują się, jak powinno wyglądać stanowisko pracy i o co należy regularnie dbać. W następnej kolejności nauczyciele mówią o przygotowaniu klientki do zabiegu oraz o indywidualnym podejściu do klientów. W kolejnym dniu kursanci przyswajają wiedzę z zakresu zastosowania produktów do zabiegu oraz niezbędnych narzędzi. Dalej, poznają różne gatunki rzęs dostępne na rynku kosmetycznym pod kątem grubości, długości i skrętu.

Zrobię kurs i co dalej?

Certyfikat poświadczający ukończenie kursu  przedłużania i zagęszczania rzęs daje możliwość ubiegania się o pracę w salonach kosmetycznych. Dzięki zdobytym umiejętnościom kursanci mogą otworzyć swoją działalność i oferować usługi przedłużania i zagęszczania rzęs. Doświadczenie oraz wiedza zdobyte na kursie pozwolą spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *